عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1055
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 شهريور 1394 - 11:46
نویسنده: admin
برنامه هفته‌های هفتم تا دهم لیگ دسته یک فوتبال اعلام شد

اخبار ماشین سازی تبریز/اخبار شهرداری اردبیل/به گزارش اسپورنیوز، زمانبندی دیدارهای هفته‌های هفتم تا دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور فصل 95-94 از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

اخبار ماشین سازی تبریز/اخبار شهرداری اردبیل

به گزارش اسپورنیوز به نقل از فدراسیون فوتبال برنامه بازیهای هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور فصل 95-94 به شرح زیر است:


هفته هفتم / سه شنبه 31 شهریور 94:
فولاد یزد – خیبر خرم آباد / ساعت 15:30، ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه بابل – مس رفسنجان / ساعت 15:45، ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
فجر سپاسی شیراز – گیتی پسند اصفهان / ساعت 15:45، ورزشگاه حافظیه شیراز
آلومینیوم اراک – آلومینیوم هرمزگان / ساعت 15:45، ورزشگاه امام خمینی اراک
پیکان تهران – ماشین سازی تبریز / ساعت 16:00، ورزشگاه شهدا شهر قدس
شهرداری اردبیل – نفت مسجد سلیمان / ساعت 16:00، ورزشگاه تختی اردبیل
داماش گیلان – ایرانجوان بوشهر / ساعت 16:00، ورزشگاه شهید عضدی رشت
پاس همدان – پارسه تهران / ساعت 16:00، ورزشگاه قدس همدان
مس کرمان – نساجی مازندران / ساعت 16:30، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
صنعت نفت آبادان – گل گهر سیرجان / ساعت 17:00، ورزشگاه تختی آبادان

هفته هشتم / دوشنبه 6 مهر 94:
مس رفسنجان – پیکان تهران / ساعت 15:15، ورزشگاه شهدا رفسنجان
گل گهر سیرجان – خونه به خونه بابل / ساعت 15:15، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
نساجی مازندران – شهرداری اردبیل / ساعت 15:30، ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
گیتی پسند اصفهان – فولاد یزد / ساعت 15:30، ورزشگاه آرارات اصفهان
پارسه تهران – مس کرمان / ساعت 15:30، ورزشگاه صنایع دفاع تهران
آلومینیوم هرمزگان – صنعت نفت آبادان / ساعت 15:30، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
خیبر خرم آباد – آلومینیوم اراک / ساعت 15:45، ورزشگاه تختی خرم آباد
ماشین سازی تبریز – پاس همدان / ساعت 16:00، ورزشگاه تختی تبریز
ایرانجوان بوشهر – فجر سپاسی شیراز / ساعت 16:30، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان – داماش گیلان / ساعت 17:00، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

هفته نهم / دوشنبه 13 مهر 94:
فولاد یزد – آلومینیوم اراک / ساعت 15:15، ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه بابل – آلومینیوم هرمزگان / ساعت 15:15، ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
داماش گیلان – نساجی مازندران / ساعت 15:30، ورزشگاه شهید عضدی رشت
فجر سپاسی شیراز – نفت مسجد سلیمان / ساعت 15:30، ورزشگاه حافظیه شیراز
پیکان تهران – گل گهر سیرجان / ساعت 15:30، ورزشگاه شهدا شهر قدس
شهرداری اردبیل – پارسه تهران / ساعت 15:30، ورزشگاه تختی اردبیل
پاس همدان – مس رفسنجان / ساعت 15:45، ورزشگاه قدس همدان
ایرانجوان بوشهر – گیتی پسند اصفهان / ساعت 16:30، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
مس کرمان – ماشین سازی تبریز / ساعت 16:00، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
صنعت نفت آبادان – خیبر خرم آباد / ساعت 17:00، ورزشگاه تختی آبادان

هفته دهم / دوشنبه 20 مهر 94:
مس رفسنجان – مس کرمان / ساعت 15:00، ورزشگاه شهدا رفسنجان
فولاد یزد – صنعت نفت آبادان / ساعت 15:00، ورزشگاه شهید نصیری یزد
گل گهر سیرجان – پاس همدان / ساعت 15:00، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
نساجی مازندران – فجر سپاسی شیراز / ساعت 15:15، ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
آلومینیوم اراک – گیتی پسند اصفهان / ساعت 15:15، ورزشگاه امام خمینی اراک
خیبر خرم آباد – خونه به خونه بابل / ساعت 15:15، ورزشگاه تختی خرم آباد
پارسه تهران – داماش گیلان / ساعت 15:15، ورزشگاه صنایع دفاع تهران
ماشین سازی تبریزشهرداری اردبیل / ساعت 15:30، ورزشگاه تختی تبریز
آلومینیوم هرمزگان – پیکان تهران / ساعت 15:15، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت مسجد سلیمان – ایرانجوان بوشهر / ساعت 16:30، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)





تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12931885793452,07110,81449,9362,106,381